Родина Мілени просить допомогти зібрати кошти на лікування дівчинки. 12 тисяч доларів потрібні на наступний курс лікування дитини.

Мілена Саверіна вже відсвяткувала всій третій рік народження, але, на жаль, її дитинство відрізняється від однолітків через діагноз ДЦП подвійний геміпарез, спастичний тетрапарез з зміненими вираженими порушеннями функцій.

«На первістка наша сім’я чекала довгих 10 років. Народилась донечка в 39.5 тижнів. Через лікарську безвідповідальність у мене – мами (Ірини Саверіної) зупинилось серце після введення епідуральної анестезії, внаслідок чого Мілена отримала важку родову травму, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС», – розповідає мама Мілени.

Зараз родина робить все можливе, щоб дати дитині потрібну реабілітації і подарувати їй шанс на самостійне майбутнє.

«Завдяки щирим і небайдужим людям, нам вдалося пройти курси лікування та реабілітації в Китаї. У нашої дівчинки дуже хороші результати та позитивна динаміка», – розповідає мама дитини.

Батьки розуміють, що саме така реабілітація дає дитині найкращі результати, тому мріють її продовжити, але потрібні кошти, яких у них немає.

«Ми не можемо зупинятись на досягнутому, оскільки донечка ще маленька і є всі шанси, щоб добитися максимуму у розвитку та фізичному стані.  Рахунок на 3 місяці лікування – понад 12 тисяч доларів.  Наша сім’я звертається до Вас за допомогою. Ми щиро віримо в людську доброту та щирі серця, які зможуть подарувати нашій Мілені щасливе дитинство та повноцінне життя», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

5168 7573 7706 7758

Саверін Михайло

https://www.facebook.com/saverina.ira