Коли п’ятирічній Віолеті вперше одягли слухові апарати, вона завмерла, в очах заблищали сльози, вона опинилася в світі звуків.

«Проблеми зі слухом були помічені не одразу, тому діагноз «туговухість 3-4 ступеня» встановлено лише кілька місяців тому. Вона народилась цілком здоровою, рано почала говорити. А в три рочки вона перехворіла застудою, яка дала ускладнення на вушка. Але всі звернення батьків до медичних установ закінчувалися діагнозом «затримка психомовного розвитку». Адже, дійсно, Віолетта погано розмовляла, на питання толком не відповідала, а всі спроби навчання закінчувалися криком і плачем. Ніхто і не подумав, що дівчинка погано чує. Лише, коли дитина сама почала робити звук телевізора все голосніше, стало зрозуміло, що її потрібно обстежити», – розповідають рідні дівчинки.

Через недолік зі слухом дівчинка стає замкненою, живе в своєму світі. Лише у родинному колі їй комфортно: з нею голосно розмовляють, використовують міміку і жести. Тому батьки хочуть це змінити і підготувати до повноцінного життя в соціумі.  

«Слухові апарати для дівчинки – це квиток в зовсім інший світ – світ звуків, музики і спілкування. Вартість слухових апаратів в 70 000 гривень – щось з ряду фантастики для багатодітної сім’ї з досить скромним доходом. А без них, в нескінченній тиші, дівчинка не зможе навчитися розмовляти, розвиватися нарівні з однолітками і легко розуміти оточуючих. Допоможіть Віолеті почути звуки життя! Дайте їй шанс вирватися зі свого особливого світу тиші», – просять рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

4149 5010 2130 9803

Кім Світлана Василівна