У дитини рідкісна недуга, яка загрожує її життю.

Хвороба Катюші Орєхової проявилась, коли дитині було 4 роки, у дівчинки почалися часті судоми. З перебігом хвороби змінювалася їхня форма і частота.

«Перед початком захворювання було кілька застудних захворювань із застосуванням антибіотиків. МРТ перших два роки взагалі було чистим. Потім почала змінюватися картина. Весь цей час проводилося лікування епілепсії. Було проведено безліч обстежень, аналізів. Але причину, яка провокувала безліч нападів, встановити не вдалося. У червні 2017 роки після чергової МРТ нам ставлять діагноз хронічний енцефаліт Расмуссена (рідкісне запальне захворювання головного мозку), який прогресує», – розповідає мама дитини.

Дитину почали лікувати препаратами для аутоімунних захворювань і це допомогло, але ефект був на кілька місяців. «У листопаді 2017 роки знову потрапили в лікарню. Знову препарату два курси. 2 місяці в лікарні, потім вдома. Тільки цього разу Каті зовсім погано», – розповідає мама дитини.

Тоді батьки зважуються на оперативне втручання на мозку дівчинки, надію на проведення успішного лікування дали турецькі лікарі.  «Була запланована серія з двох операцій. Перша: вживлення електродів і автономне проведення ЕЕГ для незалежного зняття показань під час нападів із лівої та із правої півкулі. Якби за результатами обстеження показало, що ліва півкуля не продукує напади, була б зроблена і друга операція по розтину між двома півкулями і зачисткою уражених ділянок. Але так не сталося… Права півкуля відносно спокійна була, а ліве, на яку покладалися надії, давала сильні напади…», – розповідає мама дівчинки.

Електроди вилучили і прописали спеціальну дієту під наглядом турецьких лікарів. Але стан дитини почав стрімко гіршати і вона опинилась в реанімації. Стан дитини на зараз критичний, лікарі борються за життя дівчинки, а це все збільшує борг перед клінікою, який вже перевищує 45 тисяч доларів. Батьки б і раді забрати дитину до України, але для цього потрібен спеціальний медичний літак, який також коштує десятки тисяч доларів. Родина Каті у відчаї і благає допомогти врятувати донечку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

карта номер: 5168 7422 1140 5885

Орєхова Ірина