Світлана Лісова з Монастирищини Черкаської області самотужки виховує 9-річного сина Ромчика, хворого на генетичне захворювання – м’язову дистрофію Дюшена. Це невиліковна хвороба, яка вражає м’язи кінцівок та м’язи усіх органів та систем, в тому числі й серцевий м’яз.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Хвороба проявилась з 6-річного віку і активно прогресує. Вона передалась спадково. Старший син Світлани Андрій теж страждав на цю ж хворобу і помер у 13-річному віці у травні 2018 року.

Щоб не допустити розвитку хвороби у Романа, його торік було прооперовано, однак це ненадовго покращило його стан. Йому вже тяжко пересуватись, вставати…

«Все частіше чути «Мамо, дай руку», «Мамо, допоможи встати», все частіше треба користуватись коляскою для пересування. Мама спілкується з іншими батьками, чиї діти страждають від такої ж хвороби і розповідають про дієве лікування в Харкові. Мама ладна на все, лише б полегшити та стабілізувати стан синочка. Потрібні кошти на проїзд до Харкова, на додаткові обстерження та на пожиттєве придбання ліків», – розповідають волонтери, які допомагають мамі Романа зібрати необхідні кошти на лікування дитини.

Сім’я потребує фінансової допомоги для подальшого довготривалого лікування та реабілітації  Ромчика. Тож просять всіх, хто має можливість допомогти.

Реквізити для допомоги:

Номер рахунку картки «Приватбанку»: 5168757374846006. 
Света Лісова 

https://www.facebook.com/groups/156255371700620/?fref=nf