Аня — добра, тендітна та працьовита дівчина.

Вона, як і більшість дітей, веде цікавий та активний спосіб життя. Найбільше Аня любить танцювати, знімати кліпи, а ще вміє вправно знаходити мову з маленькими дітьми. Вона дуже мило розповідає їм різні віршики та казочки. Діти обожнюють Анюту.

Також в Ані дуже добре серце. Вона ніколи не пройде мимо голодного котика чи песика, яким потрібна допомога. Завжди нагодує, а інколи, навіть, додому принесе.

Але з Анною трапилася страшна біда. У неї виявили гостру лімфобластну лейкому. Зараз дитина знаходиться в дитячій обласній лікарні м.Кропивницького. Їй вже провели перший курс хіміотерапії.

У це важко повірити. Дівчинка справжній боєць. Коли до Ані телефонують, вона не показує свій біль, а мужньо посміхається. Але правда життя жорстока : дитина бореться зі страшним ворогом — своєю хворобою.

Познайомимо вас ближче із сім’ єю Ані.

Анюта – мешканка Помічнянської ОТГ Добровеличківського району Кіровоградської області. Окрім неї, в родині є ще дитина – менша сестричка Улянка(4 роки).

Сама Анюта — учениця 4-А класу Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.✓1 імені Героя України Березняка Є.С. Дівчинка старанна, добре вчиться, відповідальна, кмітлива та винахідлива.

З 6 років займається в танцювальному колективі”Fantasy dance”Помічнянського ЦДЮТ. Анюті дуже подобається брати участь у ляльковому театрі. Вона разом зі своїми однокласниками показують малюкам цікаві лялькові вистави.

Мама Валентина — справжня майстриня, вона робить гарні прикраси зі стрічок та намистинок.До хвороби Анюти вона працювала в ВЧДР-4 оператором.

Тато, до недавнього часу, також був працівником Укрзалізниці, тепер довелося поїхати за кордон на заробітки.

Менша донечка в родині – Улянка. Дівчинка непосидюча та активна, повна протилежність старшій сестричці.

З початку вересня в Анюти почався головний біль. Думали, що причина в тому, що їй не підходять окуляри (в Ані поганий зір). Дівчинка ходила до школи, відвідувала гуртки та додаткові заняття з іноземної мови. Приходила додому і іноді лягала спати. 29 жовтня бабуся Анюти звернула увагу на її нігтики, вони побіліли і горлечко теж було не яскраво рожеве, а блідо-блідо рожеве.

30 жовтня мама повела дівчинку на аналізи…. Через день було встановлено страшний діагноз. Аню очікує ще довге лікування. Вже зараз їй дуже потрібні донори з IV+ групи крові.Також її родині дуже потрібна фінансова та моральна підтримка, тому що їм одним буде дуже важко подолати цей недуг.

Тел. мами Валентини:
095 697 99 85(МТС),
Тел. рідної тітки Марини:
095 845 27 00(МТС).

Реквізити для допомоги :
5168 7573 8062 1732 Василенко Нина Павловна (бабуся).