Шанс на цілковите одужання вартує 87 тисяч доларів

Без трансплантації органу Яків Юхимів приречений, адже жовч з печінки не виводиться і отруює весь організм. Врятувати Якова готові польські лікарі. На операцію батьки мають зібрати близько 40 тисяч доларів​, передає Корупція.Інфо.

Яків народився з жовтуватим кольором шкіри. Педіатр сказав, що за місяць минеться. Та жовтяниця не зникала, хлопчик ставав кволий, погано їв і не набирав ваги.

«Він жовтів, жовтів, а потім позеленів, потім в один момент здалося, шо він сірий зробився. Лікар подивився і сказав терміново поїхати до Львова в поліклініку, там кращі спеціалісти, бо шось воно на вичайну жовтяничну не схоже», – розповідає мама хлопчика.

У Львові поставили діагноз – біліарна атрезія жовчовивідних шляхів. Жовч не виводиться з організму й отруює його. Провели операцію, але вона не дала бажаного результату. Стан хлопчика погіршився, розвинувся цироз печінки. Батькам повідомили, що без пересадки печінки ніяк.

В Україні таких операцій не роблять. Найближча клініка – у Варшаві. Там готові пересадити печінку від родинного донора. Ним стане батько малюка.

«Я здав всі аналізи, аналізи хороші, здоровий, все добре, можу бути донором, підходжу абсолютно, дуже радий», – каже батько Якова.

Шанс на цілковите одужання Якова вартує 87 тисяч доларів. Половину батьки вже назбирали, решту просять у людей із великим серцем.  

Популярне: "Тепер до вас зможуть приходити додому…": Коли і чому почнуть перевіряти українців

Квитки на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. А от щоб зібрати гроші на лікування, у родини є менше місяця. Після того, кажуть лікарі, можуть початись ускладнення і незворотні зміни в організмі малюка.

Реквізитидля допомоги:

Номер карти ПриватБанку: 5168 7554 2320 5612

Юрій Юхимів

https://www.facebook.com/groups/153238702021800/about/