Лікування призводить лише до погіршення стану.

Ще  2007 року Сергій Зорнік переніс гостру бактерійну інфекцію шкіри і підшкірних тканин, відтоді життя молодого і досі фізично витривалого юнака різко змінилось.

Зараз стан Сергія важкий. Постійні запальні процеси в організмі і тривалий прийом антибіотиків призвели до того, що у травні цього року юнак опух і покрився ранами.

 

«Після відвідування лікарні був поставлений діагноз – синдром холестазу, гепатомегалія, перикардит, асцит, ниркова недостатність, васкуліт, гранулевана хвороба легень, хронічний гепатит С, трансформований в цироз по еластографії», – розповідає Сергій.

Така низка хвороб змушують лікарів призначати дорогі обстеження, які непосильні для родини Сергія.

«Враховуючи, що у мене зараз критично низькі тромбоцити, мені не можна навіть відкачати рідину з перикарда серця, не те що провести біопсію печінки. Через те, що немає дообстеження, опустилася кісткова тканина і ясна, довелось вирвати 16 зубів, я не можу їсти, нічого не заживає, кровотечі носові, боюся внутрішньої кровотечі… Потрібні суми непідйомні для мене і мами, за ці роки самі борги і безнадійний стан», – каже Сергій і просить небайдужих людей допомогти фінансово осилити обстеження і лікування.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4393 0050 2378 Зорнік Сергій