На супутні з операцією витрати потрібно до 70 тисяч гривень.

Життя родини Романа змінилося, коли йому було лише 7 років. Вночі хлопчик почав задихатись, почалися напади судом і відтоді вже 13 років юнак змушений жити на протисудомних пігулках.

«Роману  стало  важко  вчитись  і останні  2 роки він  навчався  дома  з вчителями, що дало можливість  самостійно  здати  екзамени  та  вступити до  університету на заочне відділення. Перші  три  роки  йому  вдавалося  самостійно  навчатись  і непогано здавати заліки і екзамени, але  в цьому  році – хвороба  стала  швидко прогресувати. Лікування  протисудомними препаратами періодично поліпшувало стан, проте ненадовго», – розповідає мама юнака.

В 2018 році  Романа декілька  разів  госпіталізували через сильні напади. Судоми бували до 10 раз  на день. За юнаком потрібний постійний нагляд, це обмежує його життя. Лікарі повідомили, що Роману вкрай необхідна операція на головному мозку, адже патологію головного мозку на МРТ підтвердили ще в 2016 році. Отже, відділення постраждалої частини мозку усуне судоми. 

«Після консультацій у епілептолога, психолога, за рекомендацією лікарів в липні 2019 року в ОКЦНН м.Ужгорода сину було проведене нове обстеження і ухвалено рішення про планову операцію 26 липня 2019 року. Та у зв’язку з тим, що напередодні стан хлопця різко погіршився, виявилась кровотеча  та  виразка дванадцятипалої кишки з формуванням стенозу – операцію терміново відмінили і в лікарні провели курс терапії, для лікування супутнього захворювання», – каже мама юнака.

Всі витрати на супутні захворювання стали завеликими для родини і кошти, які були зібрані на операцію на мозку, почали витрачати на поточне лікування. Тепер стан юнака  покращується, знову можна готуватись до операції, але тепер не вистачає не вистачає грошей на її проведення.  

Реквізити для допомоги:

Номер  карты ПРИВАТБАНКА : 5168757372008757

Отримувач: Боренко Людмила Карпівна.