Мама Давида народжувала свого первістка у важких пологах і до того ж малюк народився з ускладненням – у нього не відкрились легені.

“Була гіпоксія, 13 днів реанімації, 1 місяць патології. І з того часу ми боремося за его життя, щоб він був повноціннім, здоровим хлопчиком. Давиду 4 роки, він розумний хлопчик, але гіпоксія дала своє і багато чого Давид ще не вміє робити : самостійно не сидить, не стоїть, не ходить. Давид вміє повзати по пластунські, сидіти по турецькі декілька секунд, стояти біля опори самостійно декілька секунд”, – розповідає мама хлопчика.

Давиду поставили діагноз: ДЦП змішаний тетрапарез. Але є великий шанс поставити дитину на ноги, для цього потрібне дороговартісне лікування та реабілітація.

“Ми через кожні 3 місяці лікуємось ноотропними препаратами – це приблизно коштує від 1500 грн до 5000 грн, плюс через кожні 3 місяці реабілітація це коштує від 10000 до 15000 грн, та рефлексотерапія 1200 грн кожен місяць. Допоможіть нашому синові стати на ноги і бути повноцінним хлопчиком , щоб ходити і бігати разом з дітками”, – просить мама Давида.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149497100290651

ГОЛУБ ГАННА ВАСИЛІВНА