Дівчинка народилася з цілим букетом хвороб.

Батьки рятують життя Вероніки Зварич, про яку ще в листопаді 2018 року розповідали в ТСН. Дитина народилася вадою серця, нирок, а на додачу ще й з розщепленою губою та піднебінням.

Всі ці недуги відвернули увагу і батьків і лікарів від ще тяжчої хвороби –  у дитини виявили біліарну атрезію жовчовивідних шляхів. Це означає, що жовч не виводиться з організму і отруює його. Внаслідок цього почався цироз печінки. “Ті дані тестів, що в нас є, говорять про те, що цироз швидко прогресує, і в дитини правда мало часу. Зі своєю печінкою вона ще може прожити місяць-два, ну, максимум три, далі життя її власного органу вичерпується”, – пояснила завідувач хірургічного відділення Львівської міської дитячої лікарні Галина Курило.

Тоді оперувати Вероніку погодилася бельгійські лікарі, донором була 22-річна мама дівчинки. На операцію родині потрібно було зібрати 115 тисяч євро, яку родина таки зібрала за допомогою небайдужих глядачів ТСН. Та зараз стан дитини погіршився знову і дитині потрібна негайна ретрансплантація печінки. “Високорезистентна бактерія  повністю завоювала жовчні протоки, не залишивши шансів взагалі. 5 місяців лікарі боролися з інфекцією. Вона виявилась сильнішою. Останій сканер проток це показав. У Веронічки прогресує печінкова недостатність. Без повторної операції  трансплантації печінки дитина не виживе!”, – каже мама дитини. 

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку № 5168 7573 7778 9344