Дитині якнайшвидше потрібні кошти на операцію за кордоном.

Маленька Катя відпочиває після курсу хіміотерапії в лікарняній палаті, а боротьба за її життя тим часом триває. Зараз вона полягає не в медичних препаратах чи майстерності лікарів, а в збиранні коштів, необхідних для операції.

Завідувачка відділення онкогематології Херсонської обласної лікарні Римма Александрова здивована діагнозом дівчинки. Хронічний мієлоїдний лейкоз – хвороба, котра зазвичай вражає дорослих. "Взагалі, це захворювання властиве дорослим, можна навіть сказати літнім людям. Для дітей це не властиво. Дитина з хронічної форми перейшла в гостру форму", – каже лікарка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Рік тому дитина почала слабнути, швидко втрачала сили, а обстеження тривали кілька місяців. За цей час гемоглобін упав до критично низького рівня. Далі дівчинці почали переливати кров, і вона стала одужувати, але тривало це недовго. "У дітей лейкоз хронічний протікає підступно. Протягом двох років від постановки діагнозу рекомендується трансплантація кісткового мозку", – каже мама хворої дівчинки Лариса Хруль.

Три місяці тому Катрусі погіршало, і це було для медиків неочікувано. Хронічний лейкоз перейшов у стадію загострення, зараз криза минула, але доки не сталося рецидиву, дівчинці потрібна допомога. В Україні її надати не можуть. "Потрібна трансплантація кісткового мозку від нерідного донора, котра в нашій країні не проводиться. Це одна з альтернативних ситуацій, котра може допомогти цій дитині", – каже Римма Александрова.

Лариса Хруль виховує доньку сама та мріє про одне – не втратити дорогоцінний час. Поки Катя почувається нормально, слід встигнути зробити операцію. На дівчинку вже чекають у Туреччині. "110 тисяч доларів коштує все лікування. Сюди входить пошук донора, діагностика – в цю суму. Я прошу допомоги в усіх людей, щоби врятувати мою дівчинку", – звертається до українців мама Каті.

У самої Катрі найбільша мрія – добре здоров’я. "Якнайшвидше поїхати до Туреччини та одужати", – каже вона. Квитки на літак до Туреччини готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом "1+1". На лікування дівчинки через соцмережі вдалося наскладати поки що лише 8 тисяч. На пересадку бракує більше 100 тисяч доларів. Для Каті та її мами дорога кожна гривня і кожна хвилина. Допомогу можна переказати на картку ПриватБанку 5168 7573 7561 6705. Отримувачем коштів буде мама дівчинки Хруль Лариса Вікторівна.