Вартість лікування оцінюють у сотню тисяч гривень

Гострий лімфобластний лейкоз поставив під загрозу життя 5-річного Максакова Дані. Страшну хворобу лікарі спочатку прийняли за звичайну застуду з ускладненнями. Лікування не давало результату, тож було проведено ретельні дослідження, які показали важку хворобу. 

Рік лікування – і у малюка почалася ремісія, проте минулого місяця хвороба повернулась. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Дуже складно описати відчай і біль батьків, у яких з'явилася надія на одужання і яким знову доводиться переживати всі жахи заново. Йому призначений курс протирецидивної поліхіміотерапії. За результатами повинні взяти пункцію з кісткового мозку і буде ухвалюватися рішення про пересадку кісткового мозку. Все дуже сподіваються, що до неї справа не дійде, тому що це неймовірна біль і величезні гроші, яких у родини немає", – кажуть волонтери.

За два роки всі кошти сім'ї, вся фінансова допомога родичів, держави і просто небайдужих людей вже витрачені на аналізи і ліки, і брати гроші вже не від куди.

"Вартість лікування лікарі оцінюють в розмірі близько 150000 грн. Будь-яка допомога дає шанс Дані на одужання і на нормальне дитинство, адже практично половину свого життя малюк провів в лікарні. Заздалегідь спасибі всім, хто відгукнувся", – кажуть друзі родини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

№ карти 4149 6293 9989 3395

Максаков Дмитро Олегович