Данилко з’явився на світ передчасно, і тому потрапив до реанімації, лікарям довелося рятувати дитину, коли сталась зупинка дихання, а згодом, коли були діагностовані крововилив і кісти в мозку. Лікарі доклали зусиль, щоб мінімізувати наслідки всього цього, але безслідно вони не минули.

«Ми кинули всі сили на боротьбу за його життя. У 9 місяців він почав ходити біля меблів, сам стояв кілька секунд без опори. Обстеження показало тільки залишкову гідроцефалію! Від кіст і крововиливу не було й сліду! Це справжнє диво! Однак після чергового курсу лікування хлопчикові стало дуже погано: він відмовлявся їсти, припинив говорити, його ніжки перекосилися на рівні колін, він перестав ставати. Коли Дані виповнилося 4 роки, йому діагностували туговухість, а ще переніс 2 операції на очах», – розповідає мама Данилка.

Батьки робили все можливе, щоб покращити стан сина, і їм це вдавалось, Даня пішов до школи, і вже у 8 класі, проте він досі не може самостійно ходити, до того ж ріст хлопчика провокує подальші зміни не на краще, лікарі наполягають на операції, але її вартість для родини непосильна. «Зараз стан Дані дуже погіршився і лікарі для його відновлення рекомендують операцію на тазостегнової кістки і стопі обох ніг. Така складна операція коштує 125 000 грн. Операція призначена на середину лютого», – розповідає мама Дані.

Проведена операція зможе змінити життя юнака на краще. «Після неї Даня зможе стати на рівні ноги і, з часом, почне рухатися сам за допомогою ходунків. Це буде величезним проривом і просто неймовірним досягненням для нас. Даня дуже старається всі ці роки, проходячи різноманітні хворобливі процедури зі стиснутими зубами. Він дуже хоче стати на ноги і зробити свій перший крок. Важливо не втрачати дорогоцінного часу, адже чим молодша організм тим швидше відновлюється. Після такого важкого і довгого шляху переповненого болем і надією у нас є шанс. У мого сина не було дитинства, прошу, допоможіть домогтися повноцінного життя», – каже мама Данилка.

Реквізити для допомоги:

Монобанк 5375411500719591

ПриватБанк грн. 5168757339452148  

ПриватБанк USD 4149499104100720

Костогриз Поліна Олександрівна.