Хлопчик народився з важкою патологією.

Батьки Дущенка Марка просять усіх небайдужих допомогти зібрати кошти для лікування сина в педіатричній лікарні у Римі, передає Корупція.Інфо

«Марко – дитина-інвалід від народження, у перший день життя йому поставлено страшний діагноз: вроджена вада розвитку: атрезія стравохода (відсутність стравохода). На другий і восьмий –  проведено складні операції.  Вони дали можливість пристосуватися до умов існування», – розповідає мама хлопчика.

У Марка була виведена гастростома в області шлунка, через яку він споживає їжу за допомогою катетерів Фолейа та безлічі шприців.

Популярне: "Я тобі, п*зда на милицях…": Українська викладачка влаштувала скандал у поїзді

«Впродовж більше трьох років всією сім’єю ми готувалися до заключного оперативного втручання – пластики стравохода, яку було здійснено у червні 2017 року. На жаль, 4 місяці післяопераційної реабілітації в ДНСЛ «Охматдит» не дали бажаних результатів.  Стан стравохода потребує негайної корекції. Враховуючи тяжкий стан дитини, італійці готові здійснити повну діагностику за умови надходження на рахунок лікарні більше 112 тисяч євро. Подальше лікування та його вартість будуть залежати від обстеження та його результатів», – розповідає мама малюка і просить добрих людей долучитися до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанк Дущенко Оксана Борисівна

5168 7573 0080 4426