Викладачка одного з українських навчальних закладів посіла чуже місце в поїзді та влаштувала скандал після того, як її попросили , передає Корупція.Інфопересісти

Як повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook, про цей інцидент розповіла дівчина, чиє місце зайняла жінка.

"Поїзд. На моє місце №54 сіла жінка. Чемно прошу її звільнити простір, на що мені у відповідь без "будь ласка-спасибі" кажуть пересісти на 52-ге, адже "в мене тут сумки і ми хочемо їхати разом" (із хлопцем ~ 25 років). Мені не важко, пересідаю, але бачу, що вікна біля сидіння немає. Книгу забула, дивитися дві години на стіну – не варіант. Повертаюся до свого місця і раптом прошу звільнити його. Тітка сатаніє, на мене обрушується хвиля мату та погроз. Її високий супутник (я – 164 см зросту і за комплекцією я – ​​моська проти слонів) кілька разів повторює мені "закрий рот". Незнайомій людині на "ти", купа бруду. Вдвох на одну", – розповіла учасниця конфлікту.

За її словами, вона пішла за допомогою до провідника, і тоді жінка все ж пересіла. При цьому вона знову зайняла чуже місце, незважаючи на заборону провідника.

"Сипалися мати та прозвучала така фраза: "Я своїх студентів в обличчя знаю, я тобі, п*зда на милицях, залік не поставлю". І таку репліку каже чоловік, який, судячи з усього, викладає у вишах! Питання: Як "воно" може навчити якоїсь моралі молоде покоління? Як таких людей взагалі допускають до викладання?!" – обурилася дівчина.

Популярне: В Україні введуть податкову знижку для батьків: Що  потрібно знати

"Мені все одно з якого вона університету. Таким персонажам не місце в сфері освіти. Цю викладачку, начебто, звуть Стелла Молчанова, але це не точно, я лише краєм ока побачила квиток на 52-ге місце, поки провідник проходив повз", – додала вона.