384051588

Віце-президент Європарламенту Ришард Чарнецький заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін рятує свою п'яту точку

Про це заявив віце-президент Європарламенту Ришард Чарнецький в інтерв'ю "Польському радіо", передає Корупція.Інфо.

"Вибачте, я скажу зараз недипломатично: за будь-яких обставин Путін рятує свій зад. Він хоче приховати той факт, що Росія в політичному плані втратила Україну. Щоб відвернути увагу від своєї поразки, він буде спалювати продовольство, нападати на сусідню країну",  – відзначив він.

За його словами, Путін намагається зберегти підтримку еліт КДБ.

"Він робить все, для того щоб зберегти підтримку еліт КДБ. Адже саме це середовище зробила з нього спочатку прем'єр-міністра, потім президента, знову прем'єра, а потім – президента",  – зауважив європарламентар.

На думку Чарнецького, в найближчій перспективі Путіну вдасться себе врятувати, проте з часом ситуація може змінитися.

"У найближчій перспективі – так. Проте економічна ситуація в Росії погіршується і мені багато чого нагадує 80-ті роки. Тоді Радянський Союз не витримав економічного, політичного і військового змагання із Заходом", – підкреслив віце-президент ЄП.

"Скажімо чесно, для Заходу це свого роду надія. А для Володимира Володимировича Путіна – головний біль",  – вважає Чарнецький.

За його словами, Європарламент наразі має розглядати варіанти погіршення ситуації на Донбасі та готувати нові санкції проти Росії на такий випадок.

Нагадаємо, раніше Чарнецький запропонував відключити Росію від SWIFT.