Один курс реабілітації коштує 18 тисяч гривень.

Златослава Голодна народилася передчасно на 27 тижні вагітності і це дало свої негативні наслідки, у дитини діагноз – ДЦП, спастична диплегія.

«Злата перші 10 днів самостійно не дихала, місяць була у реанімації і ще 2 місяці на іншому етапі виходжування. В місяць зробили УЗД голівки, який показав, що є крововилив», – розповіла мама дитини.

Відтоді батьки почали возити дитину на реабілітацію, щоб зменшити наслідки таких подій.

«Після реабілітацій є позитивна динаміка, рухи більш впевнені, краща координація, ходить за одну ручку, але самостійно ще не може. У Злати гарний прогноз і вона зможе самостійно ходити, та для цього потрібно постійно займатися. Найближчим часом лікарі рекомендують нам зробити ін’єкцію ботоксу, ціна якої 15000 грн, потім реабілітація, ціна курсу – 18000 грн. Самостійно ми вже не можемо зібрати потрібну суму, тому що на рік потрібно пройти 6-7 курсів», – розповідає мама дівчинки, яка самостійно виховує дитину.

«Ми звертаємося до вас з проханням про допомогу у зборі потрібної суми, допоможіть нам будь ласка. Тільки постійні реабілітації і заняття допоможуть Златі стати звичайною дитиною, подарують щасливе дитинство», – додає жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7426 0608 5631 Голодна Аліна

https://www.instagram.com/zlataalinagolodna/?hl=ru