Вже 7 років родина Кіри бореться за здорове життя донечки, яка має вроджену ваду кишківника, сечовивідних шляхів та спинного мозку. Дівчинка за своє життя пережила вже 7 операцій та понад 50 наркозів.

Лікарі зробили все можливе, щоб наблизити дитину до звичного життя, але все ж поки у дитини залишається цистостома (штучна кнопочка на животику), яка допомагає дівчинки, але її потрібно часто замінювати, щоб не виникало інфекцій. 

«Ми ледь витягуємо купувати доглядові матеріали для доньки, а ще у нас запланований контроль у клініці. Нам дуже потрібна допомога, ми виснажені повністю як морально так і фінансово», – каже мама дівчинки.

Наступному місяці дитина має відвідати італійську клініку, де їй робили останню операцію. Такий контроль мав би проводитись двічі на рік, але через карантинні обмеження і брак коштів, вже неодноразово відкладався, тож питання контролю на зараз стоїть нагально. На його проведення потрібно зібрати кілька тисяч євро, до того ж дитині з мамою доведеться пробути обов’язковий двотижневий карантин перед госпіталізацією, а це також додаткові кошти. 

Мама Кіри у відчаї просить про допомогу всіх небайдужих. 

Ревізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7520 1079 8125 Нікуліна Катерина Сергіївна.