Дівчинці необхідна посилена реабілітація, яка коштує досить дорого.

Марія Сергєєва народилась зі своїм братиком передчасно, і взяла на себе всі наслідки важких пологів. Малюки з’явились на світ на 30 тижні і це дуже позначилось на дівчинці.

«Коли народилася, Маша сама не почала дихати, була на ШВЛ 3 дні, тоді і стався крововилив в головному мозку. Під час виписки з пологового будинку нас попередили лікарі, що швидше за все у вас буде ДЦП, почали ми займатися (масаж, ЛФК, плавання) з чотирьох місяців, так як народилися дуже маленькі, довго набирали вагу», – пригадує мама.

Батькам було з ким порівнювати, тож вони бачили наскільки Маша відстає у розвитку від брата, вона не почала тримати голову, коли він, не тримала іграшок, не так реагувала.

«Після року нам поставили діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, атрофія зорових нервів, ще у нас вроджена аномалія розвитку сечової системи. Щоденна праця, постійні заняття, сльози, втома, але ми рухаємося до своєї мети, хоча і повільно. Машенька дуже старається, а наша головна мета це наздогнати своїх однолітків у розвитку і ходити ніжками», – каже мама дівчинки.

Такі випробовування для родини важкі морально. «Пишу і плачу, скільки ми всього пережили і де ми тільки не були, що б хоч трошки покращити ситуацію. Зараз Марійці 3 роки, вона не ходить, не розмовляє, сидить з підтримкою. Вона багато чого розуміє, може дати ручку, показати язичок, якщо попросити, перевертається, трохи повзає, може не довго стояти з підтримкою і як всі дітки дуже любить цукерки», – розповідає мама Маші.

Але жінка також додає, що до всього є ще й фінансове випробування. «На цей момент ми на постійній основі займаємося щодня ЛФК і ходимо до логопеда, кожні 3 місяці займаємося в реабілітаційних центрах. Одне заняття ЛФК коштує 400 грн, а для досягнення результату їх потрібно мінімум три в тиждень. Нас чекають на курс реабілітації, вартість курсу 15 000 грн. Це наше перше звернення за допомогою, дуже сподіваємося, що знайдуться люди готові нам допомогти», – каже жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7574 1941 3911

СЄРГЄЄВА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА