Дитині потрібна посилена реабілітація

Ще в утробі мами життя дитини опинилось під загрозою – на останньому тижні вагітності пуповина обвила шийку немовля, але маму Віри лікарі заспокоїли і запевнили, що дитина народиться вчасно і самостійно.

«І ось довгоочікуваний день пологів, мене залишили в пологовому залі, 15 годин зі мною нічого не відбувалося, у мене не було родової діяльності, навіть коли через багато годин мене почали стимулювати, родова діяльність не настала… Моя лікар поїхала додому, води відійшли і весь цей час моя донечка просто терпіла гостру гіпоксію, 17 годин!», – розповідає мама дитини.

Коли ж жінці зробили терміновий кесарів розтин, дитина майже не мала ознак життя. Але лікарям вдалося реанімувати крихітку, та це мало надскладні наслідки на її майбутнє. «Як наслідок, асфіксія 3 ступеня, ДЦП спастичний тетрапарез. Життя перевернулося з ніг на голову, ми пройшли пекло… Цей страшний сон, довжиною в п’ять років, нас переслідує день у день», – розповідає мама дівчинки.

Дитина проходить весь цей час постійні заняття і реабілітації, які дають позитивний ефект. Для родини час карантину став додатковим випробуванням, батько дівчинки втратив заробіток і питання лікування Віри стало дуже гостро. «Самі ми не впораємося, тому звертаємося до небайдужих, добрих чарівників, допоможіть Вірі в проходженні реабілітації! Ми дуже любимо свою дочку, дуже багато пройдено і є успіхи, ми не маємо право зупинятися, потрібно йти вперед», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ 5168 7573 5707 8924 Сидоренко Анни Олександрівни