Син Ян у родині Соболь з’явився на світ передчасно і важив менше двох кілограмів, тож від народження почалася боротьба за життя.

«Спочатку це були стіни реанімації (11 діб він був під ШВЛ), потім його перевели до відділення “Патологій для новонароджених”. Це була наша перша зустріч, коли я могла б взяти його на руки. Через стрімкі пологи і внутрішньоутробну асфіксію, його мозок дуже сильно постраждав. Був великий крововилив в головний мозок, через що у нас утворилися кісти. Коли вони розсмокталися нас чекало нове випробування. В 6 місяців у нього стався перший епілептичний напад», – розповідає мама Яна.

Відтоді почався новий етап лікування, який триває досі. Та прогрес є величезний, адже спочатку дитину не можна було навантажувати навіть масажем, бо це могло призвести до нових нападів, а зараз малюку дозволили реабілітації.

«У свої 2 роки, ми так і не навчилися повзати, сидіти, говорити. Але ми не збираємося здаватися. Крім центрів ми займаємося дома, їздимо на іпотерапію. Підняти на ноги дитину з ДЦП –  справа не на один місяць і навіть не однин рік, вимагає величезних фізичних зусиль (заняття ЛФК, масаж і догляд) і матеріальних витрат. Тому ми просимо Вашої допомоги, самим нам не впоратися. Будь ласка, допоможіть нашому малюкові», – просить мама Яна.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват банка 5168 7573 4183 0703 Соболь Марія

https://www.instagram.com/sobol_masha92/