Дитину можуть вилікувати за кордоном. Гончар Арсеній захворів у жовтні 2017 року. У нього змінилася хода, почав закидати ліву ніжку, а ліва ручка стала помітно слабшою.

«Тоді за результатами МРТ і численних аналізів лікарі діагностували герпес 7 типу, який вразив головний мозок. Нас лікували противірусною терапією і вона дала спочатку свої результати, але ненадовго. Два місяці нас обстежували в медичних центрах м.Києва на наявність різних спадкових хвороб, але марно. Через 4 місяці ліва ручка стала ще слабшою, і після чергового МРТ картина була жахливою – хвороба розвивалась», – каже мама Арсена.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Тоді лікарі зробили додаткові дослідження – біопсію головного мозку. Діагноз шокував всю родину – гермінома головного мозку (онкологічна пухлина), лівобічний геміпарез. 

«Пухлина злоякісна і неоперабельна, тому що знаходиться в недоступному місці. Лікарі пропонують хіміотерапію та променеву терапію. Вже витрачено близько 100 тисяч гривень. Але це тільки початок нашого шляху до одужання. Закордонні лікарі беруться за лікування, але попереднє обстеження коштує 4 тисячі євро. А лікування в десятки разів більше. Дуже важко лікувати і жити на одну зарплату чоловіка. Всім небайдужим просимо допомогти нам подолати хворобу», – благає мама Арсена.

Реквізити для допомоги:

Картка Приват банку 4149 4391 0143 1132 Гончар Вікторія