Стан Анастасії дуже важкий, через ускладнення хвороби (аутоімунна гемолітична анемія та вірусний гепатит В) в неї дуже низькі показники крові і вона втратила здатність ходити.

Вже як рік діагноз молодої жінки – неходжкінська В-великоклітинна лімфома, анапластичний варіант, 4 стадія, з ураженням всіх лімфовузлів, кісток скелету, молочних залоз, кісткового мозку. Але ускладнення не дають лікувати основний діагноз.

Родина вірить і лікарі дають шанси на порятунок життя, бо ж Насті вже вдавалось досягати ремісії, нехай і нестійкої. Тож зараз потрібно підібрати лікування, яке не просто принесе ремісію, а збереже її і можна буде констатувати перемогу. «Лікарі дали рекомендації їхати лікуватися за кордон, бо в Україні не проводять пересадку кісткового мозку від нерідного донора, а це її дуже великий шанс на подальше життя за межами лікарняних палат», – розповідають рідні молодої жінки.

Вже знайдена клініка, яка чекає на Настю, там наполягають, що лікування потрібно розпочати негайно. Та родині катастрофічно бракує коштів.  «На жаль, ніхто з нас не має можливості захиститися від такої страшної хвороби і ми опинилися в такій ситуації, коли життя близької людини залежить від великих грошей. В Анастасії маленька дитина, хлопчик, якому немає ще 3 років, допоможіть врятувати молоду маму», – благають рідні Насті.

Реквізити для допомоги:
5168757415709981
Забродіна Анастасія Вадимівна 

https://www.instagram.com/heiizenberg/