Фахівці в Туреччині погодились прийняти дитину без повної суми на лікування.

Турецькі лікарі взялися за випадок Насті, щоб зберегти їй житя, яке рак поставив під загрозу.

«У листопаді 2019 року Настя почала скаржитися на ниючий біль в області паху з правого боку. Звернулися до хірурга, він призначив мазь і біль минув, але через деякий час знову-таки повернулася. І так наш біль то припинявся, то починався, тільки щоразу були сильнішими і переважно в нічний час. Згодом Настенька почала скаржитися, що ніжка болить до коліна. Потім болі з’явилися в області попереку», – пригадує мама дівчинки.

Низка досліджень шокувала родину: у їхньої єдиної донечки – рак. «Четвер 19.02.20 став переломним в нашому житті … Як грім серед ясного неба винесли вирок – онкологія, неоперабельна пухлина… Підозра на саркому Юінга. Пухлина дуже агресивна, вона росла не по днях… Тож ми почали шукати клініку, яка прийняла б нас на лікування», – розповідає мама дитини.

Фахівці в Туреччині погодились прийняти дитину без повної суми на лікування, там підтвердили діагноз – саркома Юінга (кісткового походження) з ураженням кісток тазу і легенів. Вторинний гідронефроз з правого боку.

«Тиждень очікування –  і почалася боротьба за життя … Призначено 6 блоків високодозової хіміотерапії, операція за результатами хіміотерапії, радіотерапія і аутологічна ТГСК. Зараз за результатами лікування, після трьох блоків хімії пухлина зменшилася на 60% – це нас тішить, і лікарів теж.  Але треба ще дуже довгий і дорогий шлях», – каже мама дівчинки і просить допомогти зібрати кошти на подальше лікування.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4993 4592 6255 Оксана Мейко ( мама)