Останнім часом в пресі можна зустріти багато суперечок з приводу вакцинації. Багато хто говорить, що щеплення шкідливі і існують лише для того, щоб чиновники разом з фармацевтичними гігантами могли відмивати гроші. – повідомляє Корупція.Інфо

Проте у традиційної медицини також є чимало прихильників. Молода мама Кайлі Бюрк з австралійського Брісбена поділилася в соцмережах своєю історією, яка коштувала їй сивого волосся. – повідомляє 

"Дорогі батьки! Ні в якому разі не нехтуйте вакцинацією. Фотографії нижче покажуть вам, що сталося з нашим сином, який ще занадто малий для щеплень. Елліе всього 11 місяців, а дітей вакцинують лише після досягнення півтора року ..
35

Наш бідний хлопчик захворів на вітрянку. Минув уже тиждень після того, як з'явилися перші ознаки хвороби. Сьогодні його прийняли на стаціонарне лікування в госпіталь Іпсвіча зі вторинною інфекцією …

Моя дочка і я також хворіємо вітряною віспою. На щастя, дівчинка вже щеплена, тому хвороба проходить у легкій формі – у дитини з'явилася всього парочка цяток і пухирів.

Я ж відчуваю себе просто жахливо – це на рідкість важка хвороба! Але набагато гірше мені від думки, що це я заразила свого хлопчика і тепер він через мене страждає. За часів мого дитинства щеплення від вітрянки були не обов'язковими, і я так і залишилася не вакцинованою. Тепер же я кляну себе за те, що стала причиною страждань свого сина.
46

Тому я хочу звернутися до всіх батьків. Якщо ви свідомо відмовляєтеся робити щеплення своїм дітям, то ви –  ідіоти! Подумайте про те, якому ризику з вашої вини піддадуться ті, хто ще занадто малий для вакцинації або кому не можна робити щеплення через медичні протипоказання ».

Це проникливе послання схвилювало серця тисяч людей. І якщо ти згоден з Кайлі, поділися її досвідом з своїми друзями, адже набагато краще вчитися на чужих помилках, а не на власних.