Малюк не чує, тож не може повноцінно проходити реабілітації. Боднарюк Іван народився передчасно і це потягло важкі наслідки для здоров’я малюка, до того ж у крихітки виявили ваду серця. Операція, лікування антибіотиками, проблеми з легенями і диханням – це все малюк мужньо витримав і здолав, проте важка боротьба не минула безслідно, з часом батьки помітили, що Ваня не реагує на звуки.

«Постійні візити до сурдолога переконували в глухоті малюка. У травні ми знову поїхали на обстеження, КСВП показало глухоту, нам дали інвалідність. Придбали слуховий апарат, але особливо апарат не допомагає. Занадто глибока втрата слуху. Через пережите Ваня відстає в розвитку від своїх ровесників. Малюк не сідає самостійно, не плазує, не ходить. Набути слух – це допомогти дитині реабілітуватися і наздогнати ровесників», – переконує мама хлопчика.

Допомогти дитині почути звуки може операція з встановлення кохлеарного імпланту, її можуть провести за державний кошт, але треба чекати черги, яка може тривати роками. Стільки часу у Іванка немає, адже  чим швидше малюк почне чути, тим більше шансів на його адаптацію. Тому батьки намагаються зібрати кошти і оплатити операцію власним коштом, проте потрібно 30 тисяч доларів. Вони благають добрих людей долучитися до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку 5168757327047868 Боднарюк Крістіна В'ячеславівна