Дитина має затримку психо-мовленневого розвитку.

Родина Лізи не може самостійно впоратись із фінансовим навантаженням через постійні реабілітації дитини і просить про допомогу.

«Так сталось, що Лізуня  родилась з трьох разовим обвиттям, синюшна та не заплакала. Хоча лікар запевнив що все буде добре. Та згодом ми побачили, що дитина відстає в розвитку, і стало страшно…Після чергового обстеження, наші побоювання підтвердились. Зараз Лізуня понад усе мріє співати і розказати свій перший віршик… Але через ураження ЦНС (астенічно-атонічний синдром, затримка психо-мовленневого розвитку) вона не може ще це зробити, хоча дуже-дуже старається, і вже є склади, слова…», – розповідає мама дівчинки.

Допомагають здолати ці труднощі дівчинці професійні спеціалісти – вона займається з логопедом, дефектологом, відвідує курси ЛФК, масажі та навіть музичні заняття. Вона має свої успіхи.

«Одного разу, лікар сказав мені: «Мамочко, приділіть цій дитині більше часу і сил, а вона як виросте, скаже вам: «Мамо, дякую тобі». Дуже-дуже хочу почути ці слова», – каже мама Лізи і просить про підтримку небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149499116157874

Заторська Наталія Василівна