Малюкові було всього півроку, коли у нього діагностували онкологію.

На порятунок життя Семен Шепи, який тільки вчора відсвяткував свій перший день народження, потрібно якомога швидше зібрати понад 120 000 євро.

«Коли нашому молодшому синові Семену було 6 місяців ми помітили ущільнення в паху. Звернулися до педіатра, з припущенням, що це може бути грижа, нас направили до дитячого хірурга на огляд. Хірург оглянув дитину і затвердив, що це жировик і сказав спостерігати. Через два місяці ущільнення збільшилася в розмірах. Ми звернулися повторно до педіатра, провели УЗД і з’ясували, що це лімфовузол, при подальшому обстеженні знайшли новоутворення і направили на обстеження до Києва », – розповідає історію хвороби батько малюка.

Столичні фахівці провели додаткові дослідження і констатували, що в тілі тоді ще 8-місячного Семена зріє нейробластома заочеревинного простору, до всього, вона вже дала метастази в печінку, легені, лімфовузли, кістки лицьового черепа.

Малюка з травня лікували в НДР і пройшли 4 курсу хіміотерапії. «Після кожного блоку хіміотерапії робиться переливання крові. Кістковий мозок виснажений і показники низькі », – розповідає батько дитини.

Батьки не можуть миритися з тими стражданнями, які заподіює хвороба малюкові і шукають усі можливі варіанти лікування. Клініка з Німеччини відповіла їм, що готові взяти дитину на лікування. Але виставили рахунок в 125 000 євро і це ще за попередніми підрахунками. Білоруси також можуть запропонувати свій варіант лікування, там сума менше наполовину, а й вона непосильна для сім’ї.

«Я всі ці роки думала, що ми добре заробляємо, можемо спокійно забезпечувати сім’ю, дітей. Виявляється, не так вже й добре. Найважливішого ми зараз забезпечити самостійно не в силах. Ми не в силах самі зібрати такі гроші на лікування нашого синочка … Просимо всіх про допомогу, щоб зібрати необхідні кошти для лікування », – просить мама малюка.

Банківські реквізити:

5168742730103359 ГРН. (Мама – Шепа Іванна Вікторівна)

5169360010859837 EUR (Мама – Шепа Іванна Вікторівна)

5169360010859829 USD ($) (Мама – Шепа Іванна Вікторівна)