Дитині потрібна дорога діагностика і лікування.
Батьки Марченко Каті, коли дівчинці був рік, почали помічати викривлення ніг, після досліджень лікарі встановили діагноз: Рахітична варусна деформація колінних суглобів (викривлення нижніх кінцівок в колінних суглобах). Синдром м'язової гіпотонії, затримка динамічного розвитку. Проте жодних загроз такі ускладнення не мали.

Та за півроку у дитини почалися судомні напади. «Швидка» і кілька лікарень за ніч, лікарі припустили у дівчинки – вірусний енцефаліт. Місяць лікування не дав результату, тож дитину знову перевели до іншої лікарні, де встановили, що проявами хворобу був ішемічний інсульт (гостре порушення мозкового кровообігу за ішемічним типом).

Тоді почалося лікування і здавалось, що все позаду. Але за рік у дівчинки повторився напад.

«Катюша не сиділа, не стояла, не ходила, а перші дні не розмовляла. У лікарні ми пробули 1,5 місяці де було проведено ряд обстежень у фахівців. Висновок: ГПМК за ішемічним типом, тетрапарез, мозаїчна затримка психомовного розвитку», – розповідає мама дитини.

Причина досі не знайдені, але періодично у дитини знову трапляються напади і їх було вже 6.

«Життя як на пороховій бочці, не знаєш коли, не дай Бог, наступного разу і чого чекати. Причину шукаємо досі, а тим часом дитина потребує постійної реабілітації та обстежень.  Дитину можна відновити, але це вимагає великих фінансових вкладень», – каже мама Каті і просить допомоги.

Реквізити для допомоги:

№ картки  4790 7099 9206 5997 Марченко Ольга