У 6-ти річного Давида Мудрика діагностували вроджену ваду серця – отвір в міжпередсердній перегородці. Йому терміново необхідна ендоваскулярна операція для закриття вади, передає Корупція.Інфо

Проте на придбання окклюдера з вимірювальним балоном потрібно 102 000 грн. Батьки, точніше мати-одиначка сама оплатити його не може. Її дохід малий і жінка не може зібрати гроші на серцевий імплант для сина.

Давид Мудрик з матір'ю Тетяною Аксентіївною живе в місті Дубно Рівненської області. Вона працює барменом в кафе подобово. Виховує сина самостійно. Коли вона на роботі, допомагає бабуся.

"Мій Давидушка дуже веселий і доброзичливий хлопчик. Я в розпачі від того, що не можу допомогти своєму синочкові, але зробити нічого не можу. На 3,5 тисячі прожити важко, не те, що 100 тисяч зібрати. І тягнути з операцією немає як. Дуже прошу всіх небайдужих людей допомогти врятувати мого хлопчика", – говорить Тетяна Мудрик.

За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду.

Популярне: "Дерева, кущі та землю вкрило товстим шаром": У розпал літа Карпати засипало снігом (ФОТО)

Реквізити для допомоги:

Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649

р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ

Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Мудрик Давида.

Серцю Давида можна допомогти, зробивши благодійну пожертву за допомогою картки ПриватБанку на сайті, використавши кнопку "Допомогти", або "Зробити пожертву".