Щойно Марійка навчилась ходити, ніжки дитини почали змінювати форму, у дитини активно прогресувала варусна деформація нижніх кінцівок на фоні фосфат-діабету. Але про цей діагноз стало відомо не одразу, пише ТСН.

«Вже чотири роки безуспішно боремося з її хворобою. Ми постійно перебуваємо в пошуках лікарів, які впевнено скажуть діагноз та візьмуться за лікування. Щомісяця кудись їдемо і безрезультатно. Найболючішим фізично для дитини та морально для її рідних стало ходіння в ортезах. Їх два види: одні згинаються і призначені для ходьби, а інші – прямі і призначені для сну. Одягання таких конструкцій щодня супроводжується дитячим плачем та жалібним просінням зняти», – розповідає мама дівчинки.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Проте не зважаючи на всі зусилля лікарів і батьків Марійки ситуація погіршується і зараз вже дитині потрібна операція.  

«Проконсультувавшись з різними лікарями, ми таки знайшли українського лікаря, який мав практику вирівнювання таких деформацій  і готовий допомогти нам. Поставили доньці діагноз – фосфат-діабет, через цю хворобу ніжки її стали О-подібними. Все ніби може бути добре, якби не ціна операції. Нам виставили рахунок на 840 тисяч гривень, тобто 30 тисяч доларів, а таких грошей наша сім’я не має. Всі наші заощадження йшли на ліки, оскільки аналізи при цій хворобі теж далеко не в нормі. Прошу Вас, не залишіть нас на одинці з цією бідою. Допоможіть нашій донечці повністю відчути радість дитинства. Дитині вже 4 роки, і в той час, коли її однолітки бігають, стрибають, займаються танцями, наша красуня спостерігає за омріяним дитинством», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанк 5168757356315699 Козачук Оксана Миколаївна