У дівчинки виявили лейкоз, але вона має великі шанси його здолати.

Родина з Кривого Рогу звертається до небайдужих людей, щоб врятувати єдину донечку Даринку. У дитини діагностували важку хворобу – гострий лімфобластний лейкоз.

«Хвороба прийшла до нас несподівано і зовсім несподівано якраз посередині цього сонячного літа. Як кажуть лікарі, вона досить підступна і розгледіти в симптомах лейкоз нетямущій людині складно. Якось ми з донькою приїхали від бабусі з невеликою температурою і головним болем, думали застуда. Лікувались і температура спала, але через день у нас з'явилася субфібральна температура (37.3-37.6), стабільно трималася ще два дні. Я одразу забила на сполох і відвела доньку здати комплекс аналізів і тут почалося …», – пригадує мама дитини.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Найперша ж консультація у інфекціоніста, і дитину поклали одразу вже до реанімації. Там стан дівчинки стабілізували і зараз вона проходить все необхідне лікування.

«Багато людей говорить, що лейкоз, особливо у дітей, виліковний, але потрібно увійти в стійку ремісію, а для цього необхідно багато сил і матеріальних витрат. Мами, які пройшли весь курс лікування, озвучують приблизну суму – від 30 до 40 тис доларів, якщо це в межах України. Ми пройшли практично перший блок першого протоколу, за попередніми аналізами, ми увійшли в ремісію і у нас дуже високі шанси на повне одужання без рецидиву і за весь час нами витрачено близько 150 000 грн, це не рахуючи того, що частина медикаментів є в лікарні. Але це всього лише перший блок першого протоколу. Ми звичайна сім'я зі звичайним доходом, як виявилося вилікувати дитину на ці кошти ми, на жаль, собі дозволити не можемо… Тому доводиться просити допомоги у небайдужих людей. Наша сім'я буде вдячна Вам, якщо Ви нам допоможете впоратися з нашою бідою», – каже мама Даринки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168742721651861

Телебей О. Я.