Дитину уразив рак.

Коломієць Артем за місяць буде святкувати лише свій 9 день народження, проте випробування, які вже пройшов хлопчик, зовсім недитячі. Діагноз дитини: агресивний фіброматоз м'яких тканин (пухлина) лівої підключичної ділянки, до того ж він вже у дитини вдруге.

Вперше Артем дізнався, що живе з такою хворобою, ще наприкінці 2013 року. Відтоді проходив потрібне лікування, але пухлина у тілі хлопчика з невеликими затримками росла разом з ним. «Через те, що пухлина уже багато років не дає ручці нормально розвиватись, плечовий суглоб зміщується і розвивається контрактура. Рука у дитини постійно приведена до тіла і в зігнутому положені. Нами було вирішено поїхати на консультацію за кордон. В клініках Стамбула нам запропонували допомогти і зробити 2 операції одночасно: з видалення пухлини і усунення контрактури», – розповідає мама Артема.

Для дитини це великий шанс, адже майже всі ці 5 років хлопчик живе з сильним болем у руці. За послуги турецьких лікарів потрібно сплатити чималі кошти – понад 10 тисяч доларів. «Вони готові нас прийняти в будь-який момент, як тільки будуть зібрані кошти. Чим більше часу ми чекаємо, тим більш серйозними можуть бути наслідки. Якщо пухлина вросте в нервове сплетіння, то рука втратить функції. Також є ймовірність, що з часом дитині може знадобитись протезування плечого суглоба, а в гіршому випадку – ампутація кінцівки. Дитина перебуває на підтримувальній терапії. Мій син дуже потребує цієї операції для того, щоб вести звичайний образ життя», – каже мама Артемка.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанка

5168757361818323

Коломієць Марина.