Вартість лікування на рік перевищує 50 тисяч гривень. Мама Дмитра Ходорковського просить небайдужих людей допомогти з лікуванням сина.

“Діма народився в 2015 році на 27 тижні, передчасно, в дуже важкому стані. ШВЛ, реанімація, крововилив в мозок, внутрішня і зовнішня гідроцефалія, пахова грижа, долихосигма. Переніс 2 операції (шунтування і видалення грижі двобічне). Через 10 місяців нас виписали додому з діагнозом спастичний тетрапарез, компенсована зовнішня і внутрішня гідроцефалія, псевдобульбарний синдром, долихосигма, затримка психо-мовного розвитку”, – розповідає мама малюка.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Зараз дитині 3 року, він не тримає голову, не сидить. Але після проходження курсу реабілітації у дитини почала з’являтись позитивна динаміка (почав фіксувати і утримувати голівку, тягнутися за іграшками, вимовляти перші склади), додає жінка.

“Хочу звернутися до Вас за допомогою на оплату дорогої, але дуже потрібній дитині реабілітації. Один курс реабілітації для малюка коштує 12000 00 грн., на рік потрібно 3-4 рази, а це близько 50000 00 грн. (Без урахування дороги і проживання). Я самотня мама. Всі свої сили матеріальні вже просто вичерпала. Дуже прошу Вас про допомогу”, – каже мама Дмитра.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7427 1980 7160

Ходорковська Ганна Андріївна