Зараз на дитину чекають спеціалісти у Польщі.

Тимур Лубчук скоро має святкувати вже свій другий день народження. Але таке свято захмарює діагноз хлопчика, який став наслідком важких пологів у мами – він переніс гіпоксію, за нею крововилив і набряк мозку, які за собою потягнули багато наслідків – спастичний тетрапарез і ще багато супутніх діагнозів.

«Зараз у нас затримка в розвитку, формується спастичний тетрапарез (ДЦП). Потрібні постійні реабілітації в спеціалізованих дитячих реабілітаційних центрах. Інвалідності поки у нас немає, оскільки ще маленький, тож на допомогу держави не можемо розраховувати», – розповідає мама малюка.

Батьки Тимура мріють дати дитини всю потрібну реабілітацію, до того ж у закордонній клініці, щоб досягнути одразу максимальних результатів і не згаяти дорогоцінного часу. Адже чим меньший малюк, тим пластичніший у нього організм, який здатен швидко відновлюватись і вчитись.

Зараз ціна реабілітації перевищує 100 тисяч гривень, родина просить допомогти зібрати потрібну суму.

“Я розумію скільки багато в нашій країні хворих діток і кожному допомогти не реально, але нам справді дуже потрібна допомога небайдужих людей. У малюка є всі шанси стати на ноги, питання лише в часі і великих сумах коштів на всі реабілітації. У травні Тимур переніс жахливе отруєння в лікарні, він лежав у реанімації і спасибі Богу його врятували, але ось тільки цей важкий стан дав йому поштовх не вперед, а назад і тепер нам просто необхідно надолужити все втрачене. Раніше ми зібрали не більшу частину коштів на реабілітацію, але, на жаль, ми були змушені витратити їх на реанімацію і лікування Тіми”, – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Гривні 5168 7427 3347 5374

ЛУБЧУК МАРІЯ ОЛЕГІВНА