Дитина зовсім нічого не чує. Миколаєнко Максим народився здоровим, але після року батьки почали помічати, що він не реагує на звуки, на своє ім’я і забили тривогу, почали звертатись до лікарів і майже одразу малюку поставили діагноз – двобічна сенсоневральна глухота ІV ступеня.

«Причиною такого захворювання стало вірусне захворювання (висока температура), можливо, неправильне лікування, як наслідок глухота, – так пояснили нам в Інституті отоларингології  ім. Коломійченка  в м. Києві, де ми проходили обстеження. За порадою лікарів купили потужний слуховий апарат, але результату немає. Тому єдиний вихід для нашого синочка – кохлеарна імплантація», – розповідає мама хлопчика.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За прогнозами лікарів, ця операція дасть 100% слуху, але щоб дитина навчилась говорити, потрібна ще довготривала реабілітація.

«Таку операцію для дітей роблять в Україні безкоштовно, але оскільки фінансування неповне, існує черга на таку операцію в кілька років. Нам потрібно зробити операцію до 3 років, бо саме в цей період формується мовний апарат, якщо час буде втрачено, наш Максимко не зможе говорити. Тому просимо небайдужих людей допомогти зібрати кошти на операцію. Сума за імплант і операцію надзвичайно велика – 800 000 грн і є непосильною для нашої родини», – каже мама хлопчка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168 7573 7502 6657

Миколаєнко Віталій