Мамі хлопчика не під силу сплатити за реабілітацію сина.

Андрійко народився на 38 тижні вагітності і вже на другу добу життя почалася "ядерна" жовтуха, на 4 – відмовили легені. Малюк опинився в реанімації, за нього дихав апарат, він перебував у комі. Та врешті лікарям вдалося повернути малюка до життя.

Проте такі події все ж негативно позначилися на здоров'ї Андрійка.

"В рік нам поставили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія з поліморфними нападами. Окрім основної недуги Андрійко дуже погано набирає вагу, в свої майже чотири роки його вага становить 9 кг 300г, тому ми постійно вживаємо дуже дорогу спеціалізовану суміш. Мій синочок ще не сидить, не ходить, не розмовляє, голову утримує короткочасно", – розказує мама Андрійка.

Проте завдяки постійним реабілітаціям він вже навчився перевертатися на живіт і на спину, став більш емоційним, робить спроби повзти на животі.

"Я сподіваюся що реабілітація в центрі допоможе моєму синочку досягнути нових успіхів і навчитися новим рухам. Але одній мені це не під силу. Я – одинока мама і всі кошти йдуть на спеціальне харчування і ліки для Андрія. А на курс реабілітації потрібно 12500 грн і це не враховуючи витрати на проживання та проїзд. Ми з Андрійком дуже розраховуємо, що не залишимося один на один з бідою. Подаруйте, будь ласка, нам шанс на одужання", – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанк 5168 7573 2282 3529

Терещенко Світлана Миколаївна