Основну суму заплатить держава, але додаткове лікування до оплатине увійшло.

Ставянко Володимир у листопаді 2018 року за три дні після травми потрапив до лікарні, де йому зробили операцію з видаленню селезінки, але це виявилась ще не найгірша новина – дослідження видаленого органу у юнака діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

«Потім приймав хімію у м. Харків, після цього зробили ще одну операцію, пов’язану з видаленням апендициту та дренуванням живота, бо були спайки в кишківнику. Потім лікувався у м. Черкаси і мав ще дві операції. Лікарі сказали, що потрібна пересадка кісткового мозгу», – розповідає Володимир.За закордонне лікування взялася клініка в Туреччині, а в МОЗ України взяли на себе оплату потрібної операції, але додаткове лікування, яке було до і після трансплантації, родина Володимира мусить сплатити самостійно, а це – десятки тисяч доларів.

«Сім’я вже витратила все та навіть більше на хіміотерапії, лікування – продали все, що було, та позичили у всіх, де можна було. Лікарня вже чекає за два тижні. Прошу допомогти мені зібрати ще 10 тисяч доларів США на променеву терапію», – просить Володимир.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 4149 4991 1746 7678 Ставянко Надія Євгеніївна