Дитину потрібно терміново оперувати. У Діми Калашевича нейрофіброматоз l типу – це серйозне генетичне захворювання з якого почалися всі біди.

«Спочатку стрімко розвинувся сколіоз, вже четверта ступінь викривлення. Ми збирали гроші на операцію. У травні здоров'я Діми різко погіршився, він став погано відчувати праву половину тіла, були всі підозри на інсульт. Ми приїхали до Харкова, до відділення невідкладної допомоги, зробили МРТ, потім ще одне з контрастом, результат – глиобластома мозку l V стадії», – розповідає мама хлопчика.

У столичній лікарні підтвердили діагноз і терміново призначили лікування, адже пухлина росте стрімко, здавлює всі ділянки мозку, вже сталася атрофія зорового нерва зліва, ліве око не бачить, правий бачить частково.

«Щоб уповільнити зростання пухлини, потрібна променева терапія і хіміотерапія дорогим препаратом, який потрібно приймати постійно. Дуже прошу всіх людей, небайдужих до чужого горя допомогти фінансово. Вдячні за будь-яку перераховану Вами суму», – додає жінка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку: 4149 4393 9362 3149 Кудря Тетяна Олександрівна