Дитина має проходити посилену реабілітацію.

Матов Мар’яна народилася під час важких пологів на 35 тижні вагітності, і через асфіксію у крихітки постраждав мозок. 

Зараз діагноз Мар’яни – ДЦП,  затримка психічного та мовного розвитку. У свої два роки вона вже самостійно сидить, стоїть (тримаючись за опору), але не ходить і не розмовляє.  «Дуже відстаємо в своєму фізичному і психоемоційному розвитку від своїх однолітків. Лікарі кажуть, що наша дитина  дуже цілеспрямована і перспективна,  але необхідні постійні реабілітації та заняття з різними фахівцями (ЛФК, масаж, бобат-терапевт, логопед, психолог,  ортопедична корекція, плавання, голкотерапія і багато іншого)», – розповідає мама Мар’янки.

Це все тягне за собою велике фінансове навантаження на бюджет родини. Вони вже самостійно не можуть впоратись із рахунками на лікування, але відмовитись від реабілітації, означає поставити хрест на розвитку дитини. Тож родина дівчинки шукає всі можливі шляхи збору коштів.

«У  нас,  попри  усі  зусилля,  не  вистачає коштів, тому ми наважились просити допомоги у людей. Крім постійної реабілітації, ми кожен день самостійно займаємося вдома з Мар’яною не покладаючи рук.  Витрачено дуже багато сил і грошей, але позитивні результати є, і ми віримо в світле майбутнє нашої дитини! За ці два роки ми вибилися з сил матеріально, адже в родині працює лише один тато.  Прошу Вас допомогти в досягненні мети для нашої молодшої дитини і поставити її на ноги», – просить мама Мар’янки.

 Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку: 4149499113128241

 Мама: Матов Тетяна Миколаївна