Маленька дівчинка Вікторія Павлік з Горохівського району села Скобелка з ранього віку бориться з тяжким діагнозом. Нині дівчинка потребує 100 000 доларів на операцію за кордоном, передає Корупція.Інфо

Мама дівчинки Леся Павлік благає добродіяти усіх небайдужих, просить допомогти врятувати дитину.

Вікторія Павлік шестирічна дівчинка, якій приписують важкі діагнози: дитячий церебральний параліч, подвійна гепіплигія. Когнітивна недостатність, симатоматична епілепсія, субарахноїдальна кіста лобно-тім’яних ділянок обох півкуль головного мозку, внутрішня компенсована гідроцефалія.

Лікувати дитину беруться у ізраїльській лікарні Хаддаса. На обстеження у цьому медичному закладі потрібно 7 тисяч доларів. Воно триватиме від пяти до семи днів. Уже за результатами обстеження і висновку лікарів призначатимуть операцію, яка вартуватиме 100 тисяч доларів.

Після операції на дитину чекає реабілітація у Трускавці. Курс відновлення триватиме 2 місяці і коштуватиме 50 тисяч гривень.

Родина немає таких коштів, тож звертається за допомогою до усіх небайдужих.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Усі, кому небайдужа доля 6-річної дічинки, можуть переказати кошти за такими реквізитами: рахунок ПриватБанку 5168 7427 1002 1423 мама Павлік Леся Олексіївна (097 873 16 63).