Хлопчик має всі шанси отримати повноцінне життя


Ростик народився на шостому місяці і не важив навіть одного кілограму. Лікарі готували батьків до того, що малюк не виживе. Проте хлопчик впорався з критичними моментами і пішов на поправку. Проте важкі наслідки раннього народження все ж досі не вдалося подолати.

«На щастя, у малюка збережений інтелект, незважаючи на два великих крововиливи в мозок і перенесений менінгіт. Але, на жаль, таке не проходить зовсім безслідно. Тепер ми боремося з ДЦП. Курси реабілітацій потрібно проходити мінімум 3-4 рази в рік, а ще в проміжках курси масажів, заняття в басейні, поїздки до вузьких спеціалістів», – розповідає мама хлопчика.

Зараз батькам важко впоратись з усім фінансовим навантаженням самостійно, але втрачати час не можна, адже чим молодша дитина, тим більше є шансів на цілковите відновлення.

«Ростик вчиться сидіти, дуже хоче навчитися повзати рачки і ходити. Але без постійних реабілітацій це нездійсненно. Просимо людей з гарячим серцем допомогти нашому крихітці в його боротьбі за мету – крокувати з мамою і татом за руку і мати повноцінне дитинство», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 5379 7741

Чернецька Анастасія Олегівна