Операцію готові зробити в клініці в Індії.

Пересадки серця і легень потребує Олена Загнітко з Вінничини. У дівчинки легенева гіпертензія – судини не пропускають кров, тому організм не насичується киснем. Весь час її стан підтримували пігулками. Серце Олени почало погано перекачувати кров. Тепер їй потрібні нові органи.

Ще у 2016 році ТСН показувала історію дівчинки і небайдужі люди допомогли тоді 12-річній Олені потрапити до індійської клініки і пройти нагальне лікування, а ще стати в чергу очікування на донорські органи.

“Перебували у Індії 7 місяців. Стан здоров’я Альонки поліпшився, і їх відпустили додому з умовою дистанційного нагляду індійських лікарів. Цей період тривав майже 2.5 року, поки дівчинці у грудні 2019 році знову не стало зле. Всі симптоми повернулися. Індійські лікарі попереджали, що стан полегшання може тривати недовго, але проблем і підкинуло те, що у мами закінчилися кошти, щоб замовляти індійські ліки, і дівчинка почала приймати українські аналоги”, – розповідають волонтери, які зараз допомагають родині зібрати кошти на операцію.

Зараз МОЗ скеровує дівчинку на операцію за рахунок держави, але оплатити поточні витрати родина повинна самостійно, а це тисячі доларів, яких вони не мають, тому вимушені просити про допомогу. 

Рахунок у “ПриватБанку” 4149 4991 4074 8300 на ім’я мами дівчинки Людмили Василівни Куцмай.