Дитина зараз не може навіть їсти

У Ніколаса вроджена патологія шлунково-кишкового тракту, яке було помітне ще в утробі мами. Коли малюк з’явився на світ його доправили до реанімації з діагнозом атрезія стравоходу.

«В голові був туман, я тоді погано розуміла, але коли мені сказали діагноз, у мене і зовсім був шок. Через місяць нас виписали додому, але на цьому труднощі не закінчилися. Наш хірург сказав, що виправити повністю патологію зможуть, коли ми наберемо 10 кг», – розповідає мама хлопчика.

Столичні ж лікарі все ж спробували поліпшити життя малюка і провели низку операцій, але вони були неуспішні.

«Далі і зовсім сталася ситуація, яка ледь не вбила мого сина! У зв’язку з початком карантину Covid-19, після декількох операцій, нас виписали і ми поїхали додому до Харкова. У Ніколаса тиждень трималася температура я не розуміла, що відбувається, нічого з призначеного лікування не підходило. Врешті я викликала швидку і нас знову відвезли до лікарні. Там сказали, що у Ніколаса одна легеня повністю темне. Після детального огляду з’ясувалося, що в легені потрапила їжа і почалася аспіраційна пневмонія», – пригадує мама хлопчика.

Щоб врятувати дитину лікарям знадобилась три місяці, які він провів під постійними крапельницями і киснем. «Ніколас критично втрачав у вазі, все його тіло було все в трубочках і дренажах, через які постійно відкачували рідину і гній. Слава Богу, життя мого хлопчика врятували. Але основну проблему вирішити не вдалося. Мій малюк за свої 2 рочки переніс 7 важких операцій, він весь у шрамах і слідах від проколів, катетерів і розрізів. Вага ледь вдається утримувати, про набір слабо доводиться говорити», – розповідає жінка.

Мама хлопчика боїться за його життя і зараз шукає всі можливі шляхи порятунку для дитини і поліпшення його життя. Так їй вдалося зв’язатись із лікарями і Італії, які готові провести дитині операції на стравоході, а також з формування ануса.

«Зараз з’явився шанс провести операцію по відновленню і реконструкції стравоходу, але я, як багатодітна і самотня мама, трьох діток, не в силах оплатити навіть перший рахунок, який виставила клініка, яка успішно спеціалізується в реконструкції стравоходу. Багато таких важких діток повернулися звідти вже повністю здоровими. Ця операція Ніколасу просто життєво необхідна! Дуже прошу вас, простягніть нам руку допомоги, допоможіть врятувати життя мого молодшого синочка», – просить мама малюка.

Реквізити допомоги:

Карта Ощадбанку:

5167 8032 4512 7126

Сидоренко Інна

Більше інформації і реквізитів https://instagram.com/help_nikolas?utm_medium=copy_link