Веронічка від самого свого народження має ваду ніжки, яка зростала разом із нею усі ці два роки і зараз досягла того стану, що виправити її може лише оперативне втручання.

Діагноз дівчинки: Вроджена аномалія розвитку правової нижньої кінцівки, порушення формування проксимального відділу стегна та кульшового суглобу, вкорочення правої нижньої кінцівки. Простіше кажучи у дитини одне стегно коротше за інше на 10 см, тому вона не може пересуватися без спеціального взуття (ортезу).

«Це вроджена хвороба. Причина у збої генів, лікування поки не проводилось ніяке. Лікарі кажуть, різне, але ми знайшли лікаря, який береться за наше лікування, у нього великий досвід лікування таких хвороб», – розповідає тато дівчинки.

Зараз єдине можливе лікування – це операції, яку будуть проводити по мірі того, як ростиме дитина. Тож процес буде тривалим.

«Необхідно робити операцію, бо це може спричинити інші недуги: викревлення хребта, косолапість і тд. Лікування проводитиметься із застосуванням апаратів фіксації Векліча», – додає чоловік.

Сама операція і апарат, який ставитимуть на ніжку буде коштувати родині понад 200 тисяч гривень, а ще їм потрібні кошти на перебування в клініці і супутні витрати, тож рахунок перевищує 270 тисяч гривень.

Така сума для звичайної української родини із невеличкого містечка на Харківщині дуже велика і самостійно їм її не зібрати і за роки, а стільки часу немає, бо вада буде лише посилюватись. Тож зараз рідні просять долучитись до збору коштів, щоб провести операцію якомога швидше.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757376525616

ЯВДОШЕНКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ