Ви можете врятувати життя 1-річного Сашка. Хлопчик має злоякісні пухлини очей.

Зі своїм страшним діагнозом Сашко Олійник народився на світ, але ось виявили хворобу лише коли малюку було 9 місяців і вона вже мала великий прогрес. Діагноз хлопчика двобічна ретинобластома – злоякісна пухлина сітківки очей.

«На зараз стан дитини стабільний, проходимо реабілітацію вдома після хіміотерапії і готуємось до наступного курсу лікування. На ліве око дитина повністю не бачить, в ньому дві великих пухлини, які спричинили відшарування сітківки. В правому оці було 5 пухлин, 4 з яких вже вдалося зменшити і заморозити (кріотерапія)», – розповідають рідні малюка.

Такі успіхи в лікуванні вдалося досягнути швейцарським лікарям, до яких рідні відвезли малюка для порятунку.

«За прогнозами лікарів, в правому оці в майбутньому є всі шанси відновити повністю зір, залишилось побороти ще одну пухлину і потім можливо буде лікувати зір. От у лівому оці ситуація дуже важка, зараз намагаємось зберегти око дитині. Для цього потрібно, щоб пухлини максимально зменшились, сітківка вирівнялася і відкрився зоровий нерв», – розповідає мама Сашка.

Таке лікування для родини буде коштувати ще 40 тисяч франків, до 20 тисяч, які вони вже сплатили. Українській родині самотужки зібрати ще понад 1 мільйон гривень нереально, тому вони благають про допомогу.

Реквізити для допомоги: 

Карта ПриватБанк 4149 4991 0243 8015

Карта Монобанк 5375 4141 2200 2289

На ім’я Олійник Ольги Василівни 

Більше інформації і реквізитів https://www.instagram.com/help_sasha_oliinyk/