Маленький Ярослав став справжнім подаруночком для своїх батьків – малюк з’явився в новорічну ніч проти 2018 року. Але вже на наступний день лікарів занепокоїв стан дитини через резус конфлікт із мамою малюка.

«У дитини почалася жовтяниця, але не дочекавшись аналізу крові на білірубін, дитині зробили  щеплення від гепатиту. А ввечері цього ж дня прийшли відповіді аналізу на білірубін з цифрою 265. Через добу після щеплення Ярославу стало зле, незважаючи на це, дитину принесли до палати після крапельниці. Опівночі нашому малюкові стало ще гірше, почав задихатись, його забрали і підключили до ШВЛ, ще йому зробили переливання крові», – розповідає тато хлопчика.

Стан дитини був вкрай важким, ще за два тижні у Ярослава розвинувся набряк головного мозку, із правобічною пневмонією, кровоточив наднирник, були збільшені печінка і селезінка. Лікарям знадобилось два місяці, щоб стабілізувати стан дитини і зрештою виписати з лікарні, але боротьба за сина у батьків лише почалася.

«Через кілька місяців ми звернули увагу, що дитина не розвивається. Нам поставили діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія із затримкою всіх видів розвитку, до того ж виявилося, що Ярослав погано чує, у нього нейросенсорна туговухість 4 ст. Щоб відновити нашого малюка, необхідні постійні реабілітації, які чимало коштують. Зараз Ярославчик майже тримає голову, намагається самостійно перевертатися зі спини на живіт, почав утримувати іграшки. Сума необхідна на реабілітацію – 16500 гривень», – каже тато хлопчика і просить про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 4149439004283648

Вибрікова Віра Анатоліївна

https://www.facebook.com/groups/337122873840537