Лікування починається із новою силою.

Батьки Кузнєцова Дениса звертаються до всіх небайдужих з проханням про допомогу для свого сина.

«У 2013 році наша дитина вперше серйозно захворіла. Лікарі підтвердили важкий діагноз – рак крові. Проходив лікування за протоколом ALLIC-BMF-2002. Лише в 2015 році після двох років боротьби зі страшною хворобою, перетерпівши всі болі і страждання настала довгоочікувана ремісія», – розповідає батько хлопчика.

Родина дякувала всім, хто врятував дитину і почали знову вчитись жити звичним життям.  «Пішов до школи, познайомився з дітьми, знайшов друзів і почав радіти життю, та через 7 років нашу сім’ю знову відвідала біда. Все починалося як звичайна хвороба, біль в животі і висока температура, а в перебігу двох днів все стало набагато гірше. Після госпіталізації в Дніпропетровську обласну лікарню у нього визначили діагноз рецидив гострий лімфобластний лейкоз», – розповідає батько дитини.

Київські лікарі підтвердили діагноз і почали боротьбу за здоров’я хлопчика.

«Денис знову поступив у відділення в дуже важкому стані. Його тіло покрилося синіми плямами. Він відчував нестерпний біль по всьому тілу. На устах дитини: «Мені дуже боляче, заберіть мене додому!» Ми з болем в душі дивилися на нього, витираючи сльози, але були безсилі», – додає батько Дениса.

Зараз лікування хлопчика дуже залежне від коштів, яких у багатодітної родини бракує. Адже вдома на братика чекають ще 5 сестер.

«Наша сім’я звертається до всіх, будь ласка, допоможіть, врятувати життя нашому сина і брата», – просить чоловік.

Приват Банк:

Номер картки: 4149 4991 3878 4242

Номер рахунку: 26204602043457

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

КУЗНЄЦОВ ОЛЕКСАНДР РАФАІЛОВИЧ