Діти потребують посиленої реабілітації.

Дівчатка Софійка і Аліночка народилися дуже зарано – лише на 26 тижні з вагою 800 і 920 грамів, тож за життя діток почалася боротьба з найперших хвилин.

«Була загроза викидня з перших днів, з 13 тижні я лежала на збереженні в лікарні. На 26 тижні почалися пологи, перша народилася Софія з вагою 800 грам, Алінка йшла вперед ногами, лікарка видавлювала її. А лікар в реанімації сказав, що дівчатка проживуть максимум 3-5 днів. Я молила Бога тільки, щоб донечки жили», – розповідає мама дівчат.

Два перші місяці життя діти перебували у реанімації, вперше ж за межами лікарні діти змогли побувати лише за 4 місяці після народження. Весь цей час у дітей виявляли все нові вади в здоров’ї.

«У Софії була зупинка серця, робили переливання крові. Обстеження виявило: гідроціфалію, бронхолегочную дисплазію, судомний синдром, надалі ДЦП. Діагноз Аліни виявився ще більш складний. Гідроціфалія росла на очах, вона довго не могла навіть відкрити очі. Її в подальшому шунтували (операція в відділенні нейрохірургії ЗОКДБ, 2018 рік), переливання крові 2 рази. Порушення опорно-рухової системи, косоокість», – розповідає мама дівчинки.

Після виписки батьки були змушені самостійно шукати спеціалістів, які допоможуть дівчаткам здолати ті наслідки, які були через передчасне народження.

«Коли дівчаткам був 1.3 ми поїхали на реабілітацію, дівчаток вчили перевертається, і повзати. Були сльози, крики, але ми розуміли, що це потрібно для донечок, після приїзду додому дівчинки почали перевертається на бік, це була радість. Ось так пролетіли 3,5 роки реабілітація, лікарня. З кожної реабілітації у дівчаток з’являється позитивна динаміка. Рекомендації доктора: чим частіше будуть реабілітації, тим більше будуть і успіхи. Ми дуже хочемо що доні сиділи, ходили. Просимо небайдужих людей нам допомогти», – просить мама дівчаток.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7574 2357 1332 Алексєєва Юлія