Доброго дня! Мене звати Ольга, я – мама «особливої дитини», і хочу коротко поділитись з вами своєю історією. Я дуже хотіла дитинку і от Бог послав мені бажану вагітність. Але не все так сталось,як гадалось,з*явилась загроза втратити дитину,мене поклали в лікарню на збереження. До кінця терміну,мене ще декілька разів клали в лікарню. Нарешті настав день пологів,але знову все було не на моєму боці. Пологи були довгими і складними. Коли в мене почалась кровотеча,а у моєї дитинки припинялось серцебиття,лікарем було прийняте рішення застосувати вакуум екстрактор. Так з*явився на світ 28.03.2009 мій синочок Ярослав. На той момент я була рада,що мій хлопчик вижив,і ніхто навіть не пояснив які ризики несе за собою,така процедура. На третій день нас виписали додому.

Далі плановий похід до невролога,нейросонограма,і висновок нічого страшного незначна неврологія. Ми пройшли декілька курсів масажу та Лфк, і все було чудово, дитина розвивалась добре. Але в 8 місяців нам зробили комплексне щеплення і почалось справжнє жахіття. Ярослав почав відставати у розвитку і в 1,3 роки нам поставили перший діагноз – спастичний пара парез. Постійні курси реабілітації давали гарні результати,але все ж  в 2012 році,моєму синочку встановили діагноз ДЦП,спастичний тетрапарез . Але ми не опустили руки і продовжили лікування.

Зараз Ярослав веселий,життєрадісний хлопчик,який ходить з підтримкою,вчиться рахувати та складати слова. Він дуже любить навчатись чомусь новому. Два рази на тиждень ми ходим в басейн,вчимось пірнати та плавати,постійно займаємось з логопедом. На сьогоднішній день він дуже перспективний хлопчик, але щоб розвиватись далі потрібні постійні курси реабілітації та медикаментозне лікування,яке потребує не аби яких коштів.

З татом Ярослава ми розлучились коли дитині було 1.6 роки,він не як не допомагає та не підтримує нас. Все лікування я завжди оплачувала самостійно,але на жаль сьогодні я вимушена просити допомоги,щоб поїхати на реабілітацію в Трускавець,тому звертаюсь до всіх небайдужих,будь яка допомого – це шанс Ярослава до повноцінного життя.

Карта приват банка 4731 2171 1469 3482.

Мама Кухарук Ольга Олександрівна